statistiche web gratis

آموزش فارکس از مبتدی تا پیشرفته

Comments · 18 Views

آموزش فارکس از مبتدی تا پیشرفته

تاریخچه تجارت فارکس چیست؟
پس از جنگ جهانی دوم، توافقنامه ای به نام توافق برتون وودز وجود داشت. این روشی بود که ما آرزوها را به هم مرتبط می‌کردیم، اساساً بر اساس آمریکا به عنوان ارزش یک مقدار طلا. (1 اونس طلا = 36 دلار).

اکثر آرزوها پس از این حرکت امکان یافتن آزادانه در برابر آموزش فارکس همسانی شناورها و عوامل مهمی را که مصرف می‌کنند و وارد عمل می‌شوند. مقدار یک ارز در گردش نیز شروع به ایفای نقش کلیدی در ارزش آن کرد.

بانک های بزرگ تجاری و سرمایه گذاری بیشتر را در بازارهای فارکس به نمایندگی از مشتریان انجام می دهند. با این، با گذشت زمان، حدس و گمان بیشتر و بیشتر رایج شد.

ارزها دارای تفاوت نرخ بهره هستند که در این مورد مشخص می شود. خرید ارز با نرخ بالاتر در مقابل ارز با نرخ پایین تر، بیشتر از افزایش قیمت ساده، یکی از راه های کسب درآمد گران است.

سرعت فارکس چگونه کار می کند؟
دلار فارکس بین دو طرف در بازارهای خارج از بورس انجام می شود. این بدان معناست که بازارها مانند بازار سهام دارای مشخصه هستند. بازارهای ارز توسط گروهی از بانک ها و سازمان های دیگر ادارات می شوند که مجموعاً به عنوان "بازار بین بانکی" شناخته می شوند.

تجاری تجاری در سراسر جهان و در تمام مناطق مشخص شده است. از آنجایی که صرافی مرکزی وجود ندارد، 24 ساعت شبانه روز باز است، زیرا نمایندگی ها در مناطق مختلف مانند توکیو، نیویورک، فرانکفورت، لندن و غیره فعالیت می کنند.

بیشتر خریداران فارکس، خرید شده یا فروخته شده را واقعا نمی‌دهند. سهام گران برای سود مالی از بازار روی نوسانات قیمت شرط بندی می کنند. تاجر ممکن است تصمیم بگیرد که ارزش پوند انگلیس در برابر دلار آمریکا افزایش یابد و پوند را بخرد و دلار را بفروشد.

پلتفرمی‌هایی که در PrimeXBT استفاده می‌کنند به آن‌ها اجازه می‌دهند تا در حرکت آینده این آرزوها، بدون پیچیدگی‌هایی که برای بازار مستقیم بین بانکی لازم است، حدس و گمان کنند.

افتتاح حساب رایگان

انواع بازار فارکس چیست؟
در حالی که تاجران خرده‌فروشی معمولاً فقط یک نوع بازار آرزو می‌کند، سه مورد وجود دارد.

بازار آتی فارکس: اینها قراردادهای مبادله شده برای خرید یا فروش مقدار استاندارد شده یک ارز با قیمت تعیین شده در آینده هستند. خرده فروشان بخش کوچکی از این بازار را تشکیل می دهند.
بازار فارکس فوروارد: این قراردادی است که توافقی برای خرید یا فروش مقدار معینی از یک ارز با قیمت خاص و در یک تاریخ یا محدوده تاریخ مشخص تسویه می شود. این تقریباً همیشه توسط شرکت ها یا مؤسسات مالی انجام می شود.
بازار نقطه ای فارکس: این بازاری است که اکثر سهام گران خرده فروشی در آن درگیر هستند. این ارزان مبادله "در محل" یا با نرخ فعلی است. این بازاری است که CFD یا مشتقات خارج از بورس ارائه شده توسط PrimeXBT بر آن استوار است. این امکان وجود دارد که اجازه دهد تا به راحتی و به سرعت وارد بازار شود و از آن خارج شود.
نحوه قیمت گذاری قیمت فارکس
جفت ارزها با یک پایه و یک آرزو مظنه قیمت گذاری می شوند. آرزو پایه اولین جفت است، در حالی که آرزوی مظنه دوم است. به عبارت دیگر، شما آرزو اول را بر حسب ارز دوم می گویید. (شما همیشه این کار را می‌دهید، اما احتمالاً به آن فکر نمی‌کنید. به سهامی از سهام Walmart فکر کنید. قیمت به دلار اعلام می‌شود. به یک معنا، همان استناد به WMT/USD است.)

اگر جفت ارز EUR/JPY را در نظر بگیرید، یورو یا یورو ارز پایه است. ین ژاپن ارز مظنه است. اگر جفت با قیمت 131.12 شود، یک یورو 131.12 این ارزش دارد.

اگر یورو در برابرین افزایش، یک یورو ارزش بیشتری داشته باشد و بنابراین قیمت به عنوان مظنه افزایش می یابد. برعکس، اگر یورو قدرت خود را از دست دادن، ارزش این کمتری خواهد داشت و قیمت اعلام شده کاهش پیدا خواهد کرد.

دقیقا چه چیزی بازار فارکس را به حرکت در می آورد؟
برای بهره مندی از بازارهای آرزو، باید فکر کنم که چه چیزی آنها را به حرکت در می آورد. برخی از عوامل بسیار رایج در پشت بیشتر حرکت های قیمت قرار دارند. زمانی که این عوامل خود را درک می کنند، شانس موفقیت را تا حد زیادی افزایش می دهند.

بانک های مرکزی
عرضه ارز یک کشور توسط بانک مرکزی آن کشور کنترل می شود. یا پولی را افزایش می دهد یا می دهد. همچنین خرید دارایی را انجام می دهد، مانند خرید قرضه محلی برای تأثیرگذاری بر میزان بهره مندی از ارائه دهنده های دولتی می باشد.

نرخ بهره تا حد زیادی بر میزان استقراض و در نتیجه رشد در یک اقتصاد تاثیر  سم سیدن می گذارد. بانک‌های مرکزی یا جستجو می‌خواهند تا رشد را محرک کنند و آن را کاهش دهند و پایداری اقتصاد را حفظ کنند.

گزارش های خبری
سهام گران نهادی می خواهند در اقتصادهایی که در حال رشد هستند سرمایه گذاری کنند. آنها به دنبال خرید دارایی در آن کشور خواهند بود و این می تواند جریان را از مرزها عبور کند. اگر

Comments